12.11.2012 Czy Plac przenosi się na Woronicza?

Warszawa, dn.12.11.2012 r.

L.dz.Wizja/123/2012

Pan Juliusz Braun
Prezes Zarządu TVP S.A.

Związek Zawodowy Pracowników Twórczych TVP S.A. Wizja uprzejmie prosi Pana Prezesa o jednoznaczną informację jakie są plany Zarządu Spółki w sprawie przeniesienia pracowników i sprzętu APAI z Placu Powstańców na ul. J.P.Woronicza 17.

Pragniemy uprzejmie przypomnieć, że na spotkaniu z przedstawicielami związków zawodowych w dniu 27 kwietnia 2012 roku, Zarząd TVP S.A. kategorycznie zaprzeczał jakoby przenosiny APAI miały się odbyć w trybie pilnym do przypadkowych, prowizorycznych pomieszczeń na ul. Woronicza. Przekonywano nas i zapewniano, że perspektywa ta jest trzyletnia, a w planach jest najpierw budowa specjalnie zaprojektowanego dla potrzeb audycji informacyjnych budynku, a dopiero potem przenosiny. Zapewniano nas również, że żadna prowizorka w tej sprawie nie wchodzi w rachubę.

Obawiamy się, że powyższe obietnice i zapewnienia nie zostaną dotrzymane. Nasze najgorsze przewidywania sprawdzają się. Bez całościowej, spójnej koncepcji, bez zastanowienia nad zapewnieniem prawidłowego toku produkcji materiałów informacyjnych, prowadzone są gorączkowe poszukiwania miejsc (pomieszczeń), do których dałoby się poupychać poszczególne wydziały obecnej APAI. Te chaotyczne i podejmowane w pośpiechu działania nie zapewnią optymalnych warunków pracy pracowników na rzecz programu informacyjnego, właściwego wykorzystania sprzętu technicznego oraz interesu widza, który nadal oczekuje na najwyższą jakość nadawanych aktualnych informacji.

Zaniepokojeni powyższymi działaniami i poczynaniami władz Spółki, oczekujemy na obiektywne i prawdziwe informacje w tej kwestii, aby uspokoić niepokojące nastroje i obawy większości pracowników APAI.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)

Napisz komentarz