2.02.2015 Prezes Janusz Daszczyński odpowiedział na LIST OTWARTY ZZ Wizja

Od: Daszczyński, Janusz <Janusz.Daszczynski@tvp.pl>
Data: 31 lipca 2015 16:54:29 CEST
Do: „Dybowski, Jacek” <Jacek.Dybowski@tvp.pl>
Temat: Odp: ZZPTiTMP Wizja odpowiada Panu Prezesowi Daszczyńskiemu – LIST OTWARTY

Szanowny Panie Przewodniczący,

Dziękuję, że podzielił się Pan ze mną opinią Związku dotyczącą procesu outsourcingu. Przygotowując się do objęcia funkcji Prezesa Zarządu Telewizji Polskiej zapoznałem się – na tyle, na ile było to możliwe – z aktualną sytuacją Spółki i jej bieżącymi problemami, dlatego też sprawa ta jest mi znana. Mimo wszystko, proszę jednak o wyrozumiałość i czas, w którym będę mógł rzetelnie przygotować się do w pełni merytorycznej dyskusji.

Chcę, by początek mojej kadencji, był równocześnie nowym otwarciem w relacjach między pracodawcą a działającymi w TVP organizacjami związkowymi. Mam świadomość, że do wyjaśnienia, ustalenia i rozstrzygnięcia pozostaje wiele spraw pracowniczych. Mogę zagwarantować otwartość i świeżość spojrzenia na te problemy, a przede wszystkim silną wolę i determinację do ich rozwiązania. Jestem przekonany, że w drodze wspólnego dialogu, który mam zamiar prowadzić z organizacjami związkowymi, uda nam się wypracować i ustalić rozwiązania satysfakcjonujące wszystkie zaangażowane strony.

Dlatego już teraz serdecznie zapraszam Pana do aktywnego udziału w  planowanym przeze mnie spotkaniu z organizacjami związkowymi, które w niedalekiej przyszłości się odbędzie i które poświęcę sprawom pracowniczym. Liczę, że przyjmie je Pan z otwartością i już niebawem będziemy mogli  wszyscy wspólnie usiąść do rozmów.

Z wyrazami szacunku

Janusz Daszczyński

 

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: +2 (from 2 votes)
2.02.2015 Prezes Janusz Daszczyński odpowiedział na LIST OTWARTY ZZ Wizja, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Napisz komentarz