Będą wypłaty z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Szanowne Szanowni

Informuję, że w dniu 4 listopada br. przewodniczący trzech związków reprezentatywnych, ZZPTiT MP Wizja Organizacji Zakładowej w TVP S.A. , Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność TVP S.A. i Rady Zakładowej TVP S.A. MZZPRiTV – podpisali z pracodawcą pan rzeczowo – finansowy na 2015 rok, bez którego nie mogły zostać uruchomione środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Po wielu tygodniach rozmów z pracodawcą osiągnęliśmy porozumienie i mamy nadzieję, że wypłaty odbędą się już bez zbędnej zwłoki.

belka_socjalnyKatalog dostępnych świadczeń opracowany został na podstawie Regulaminu ZFŚS z 2013 roku, o co wnosili przedstawiciele związków. Nowością jest zapomoga świąteczna; wnioski o nią, jak i na pozostałe świadczenia, mogą składać wszyscy uprawnieni, tj. pracownicy, emeryci i renciści TVP, do czego zachęcamy.

W dniu jutrzejszym pracodawca przedstawi treść wniosku na nowe świadczenie. Prowadzimy również rozmowy w sprawie podniesienia wynagrodzeń, zwłaszcza dla najniżej zarabiających i nowych stawek ujętych w regulaminie wynagradzania.

Barbara Markowska – Wójcik, przew. ZZPTiT MP OZ w TVP S.A.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: +1 (from 1 vote)
Będą wypłaty z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Napisz komentarz